GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 6227238
nr 622 7238
Terrin
Med lock, höjd: 16 + Ägghöna + skål med lock, Rörstrand
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 februari 2010
kl 19:50:42
200 kr
150 kr
250 kr
Rörstrand